LiveMotive

V ŽIVOTĚ JE TŘEBA NAJÍT TEN SPRÁVNÝ MOTIV

Main Content RSS FeedLatest Entry

Přílepská stodola 2019

Přílepská stodola 2019

Recent Entries

Náš první fesťák

Organizace  PROSAZ pořádala v bezbariérovém pobytovém středisku Líchovy u Sedlčan, nultý ročník hudebního festivalu Líchovy Fest. Pozvání přijaly kromě nás ještě další 3 kapely, které, stejně jako my, zahrály bez nároku na honorář. Mezi nejznámější patřila skupina TAXMENI – česká hudební skupina hrající v moderním country & western stylu, která zahájila celý hudební festival. Víkendový festival pak, kromě […]

Zima ve znamení zkoušek

Přes zimu je konečně čas nazkoušet nějaké nové pecky do našeho repertoáru. Kapelník vybral jen samé dobré kusy a tak se máte na co těšit. Sledujte také sekci Plánovaná vystoupení pro rok 2014, kde postupně přibývají příležitosti nás znovu vidět a slyšet.

Sportovní den pro celou rodinu

Tradiční V. ročník Sportovního dne pro celou rodinu nás nenechal dne 14.9.2013 klidnými a od 16:00 hodin jsme rádi vystoupili se svým programem. Venkovní hraní na břehu rybníčka k poslechu a později i k tanci. Dokonce letos nepadala k večeru rosa :-).

DSS Vlašská

Každoročně rádi přijímáme pozvání od Domu sociálních služeb Vlašská pro vystoupení v Papírenské ulici na Praze 6. Venkovní prostředí u Vltavy, nádherná zahrada, milí posluchači, lépe to dopadnout nemohlo. Bylo nám mezi Vámi fajn. Děkujeme paní ředitelce za vřelé přijetí. Rádi se mezi Vás budeme vracet.

Bdín – Live

16.8.2013 jsme byli pozváni k vystoupení na zahradní party v rámci narozeninových oslav. Čisté nebe nad hlavou poseté milióny hvězd, blížící se úplněk a výborní lidé udělali z našeho vystoupení nádherný zážitek. Publikum nás obklopilo ze všech stran. Jednak přímo oslavenci a z druhé strany sousedi, kteří poslouchali z terasy svého rodinného domu :-). Ke […]

Fotbalový pouťový turnaj ve Volyně

16.8.2013 jsme vystupovali v rámci tradičního „Fotbalového pouťového turnaje“ ve Volyni. Letos nepršelo :-), protože každý rok nás déšť neminul. Letos byly hosty fotbalisté z partnerského slovenského města Kováčovo. Naše vystoupení se zvrtlo v karaoke slovenských fotbalistů. I tak věříme, že si to užili.

Želiv

Hraní 12.7.2013 v romantickém prostředí rekreačního střediska Želiv. Výborné prostředí, lidé a táborníci :-). Koncert se moc povedl.  

Ro(c)kování o životě

              Koncert ke kulatému výročí kapely a kapelníka :-). Vystoupíme v cca 50 min. blocích. Začátky: 16:30, 18:30 a 20:30 Nenabízí se lepší příležitost, než při naší sobotní akci Ro(c)kování o životě vybírat dobrovolné vstupné a vybranou částku poskytnout okolním obcím k pokrytí následků povodňových škod.  

Co je nového?

Co je u nás nového? Neusnuli jsme, ale tvrdě pracujeme na nové podobě našeho koncertního vystoupení. Nejbližší akce bude 27.4.2013 ve Velkých Přílepech v rámci akce „Bowlingový turnaj o Čarodějnický pohár“. Vystoupíme na venkovním prostranství před OK! Bowling. Tady nás můžete vidět naživo a my se na Vás moc těšíme. Luboš.